Moc i siła naszych wizualizacji jest większa, niż zapewne zdajesz sobie z tego sprawę. Trzeba mocno zagłębić się w tematykę związaną z prawem przyciągania, z projektowaniem w umyśle własnych marzeń, pragnień, celów. Nie musisz przeczytać dziesiątek opasłych tomów podejmujących tą tematykę, aby siłę i skuteczność działania Mapy Marzeń odczuć na sobie w błyskawicznym tempie.

Czym jest Mapa Marzeń?

Mapa Marzeń, inaczej nazywana również Tablicą Marzeń to wspaniały i niezwykle skuteczny sposób na graficzne zobrazowanie naszych marzeń, celów i pragnień​. Pozwala na przeniesienie naszych marzeń na…. kartkę papieru i zwizualizowanie ich za pomocą zdjęć oraz wycinków z gazet. Stworzenie osobistej mapy daje dużo radości i każdy powinien ją mieć w swoim domu.
Mapa Marzeń to nie wszystko! Na Warsztatach Uczestnicy poznają kolejne wspaniałe techniki na realizację swoich marzeń, takie jak pisanie Listu do Przyszłości czy własnych afirmacji dostosowanych do aktualnych potrzeb. To bezcenna wiedza, którą chce się z Wami podzielić. Nie ma nic piękniejszego, niż świadomość zmiany czyjegoś życia na lepsze!

Dlaczego Mapa Marzeń tak bardzo przyspiesza realizację własnych marzeń?

Wszystko to, co wydarza się w naszym życiu, jest w dużej mierze tym, co zaprojektowaliśmy sobie w naszym umyśle. Zasada jest niezwykle prosta – kiedy myślimy pozytywnie, wszystko nam się układa po naszej myśli. Kiedy zaczynamy żyć z wiecznymi wątpliwościami, rozgoryczeniem, żalem, pesymizmem, takie też uczucia zaczynają przejmować kontrolę nad naszym życiem.
Kiedy nauczymy się projektować nasze szczęśliwe życie już na poziomie naszego umysłu, naszych myśli, wszystko to, czego chcemy, zacznie się materializować. Trzeba w to po prostu uwierzyć. W książkach opisanych jest setki tysięcy przykładów na skuteczność tych metod. Wystarczy sięgnąć po pierwszą, lepszą pozycję o tematyce prawa przyciągania. Przykłady z życia codziennego wysypują się jak z rękawa.
Mapa Marzeń pozwala Ci na skonkretyzowanie marzeń, a przez codzienny kontakt z mapą – na wydanie polecenia do Wszechświata o ich realizacji. Nie zastanawiaj się w jaki sposób to wszystko się spełni, uwierz, a spełni się! Musisz dać kredyt zaufania, musisz zawierzyć swojej mocy, swojemu potencjałowi i sile swojego umysłu. Nie bój się popłynąć w swoich pragnieniach, nie bój się w pełni zawierzyć tym siłom. Mapa Marzeń ma tak wielką moc spełniania naszych marzeń, że nie jedna osoba będzie zaskoczona tym, jak szybko te pragnienia zaczynają się spełniać.
Na moich Warsztatach pokazuję Wam moją Mapę Marzeń i opowiadam moją historię na dowód tego, jak element po elemencie wszystkie punkty z mojej Mapy Marzeń zaczęły się realizować. Nie prowadziłabym tych Warsztatów, gdybym nie była w 100% przekonana o ich skuteczności. Przyjdź, posłuchaj, zrób w świetnym towarzystwie swoją Mapę i zacznij żyć swoich wymarzonym życiem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *