Polecana m.in przez Radio Chilli Zet, portal Obcasy.pl czy znanego blogera Volantification.

Zaprezentowana m.in w “Pytanie na Śniadanie” w TVP2.

jak rzucić wszystko i wyjechać na bali

Jeżeli kiedykolwiek w Twojej głowie pojawiła się myśl “kiedyś rzucę to wszystko” – ta książka jest dla Ciebie! To idealna publikacja dla tych, którzy marzą o tym, aby wyrwać się – z nudnej pracy, z toksycznego związku, z różnych niekomfortowych sytuacji. Jak to zrobić? Jak się zmotywować?

Po przeczytaniu tej książki już nie będziecie mieć żadnych wątpliwości i co najlepsze… wcale nie musicie wyjeżdżać na egzotyczną wyspę! Twoja rajskie życie jak na Bali jest bliżej niż myślisz!

To książka w 100% motywacyjna, po której przeczytaniu mamy siłę, aby zacząć żyć na nowo i to na swoich zasadach. Vademecum motywacji, które w 20 rozdziałach daje konkretne wskazówki, jak odmienić swoje myślenie, bo przecież wszelkie zmiany zachodzą najpierw w umyśle i to właśnie tam musimy dokonać metamorfozy.

Dlaczego taki tytuł? Ponieważ każdy z nas podświadomie marzy, aby kiedyś znaleźć się na rajskiej wyspie Bali i zaznać pełni szczęścia. Jak się okazuje – to rajskie Bali możesz mieć dosłownie rzut beretem od miejsca, w którym się znajdujesz. I zapewniam – odnalezienie tego szczęścia i wolności jest… dziecinnie proste!

Kiedy poznasz bliżej 20 rozdziałów tej książki złapiesz się za głowę, jak blisko jesteś od swojej niezależności, szczęśliwych poranków i pełnych dobrej energii wieczorów. Jak blisko jesteś od momentu, w którym robisz to, co kochasz i zarabiasz na tym dobre pieniądze. Jak blisko jesteś od wymarzonego partnera, od wymarzonych wakacji, od statusu społecznego, do którego dążysz. Po przeczytaniu zrozumiesz, że droga do tych wszystkich dobrodziejstw jest bajecznie prosta, a to my sami ją sobie kiedyś komplikowaliśmy.

Książkę można zamówić TUTAJ

książka motywacyjna jak rzucić wszystko i wyjechać na bali

Książka motywacyjna Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali