Autorka książki motywacyjnej

“Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?”,

organizatorka szkoleń motywacyjnych oraz warsztatów Tworzenia Mapy Marzeń.

 

Prowadzenie szkoleń i warsztatów to najbardziej skuteczna forma przekazania innym wiedzy, dzięki której każdy pozna sekret “samo spełniających się” marzeń. Posiadam już grono zadowolonych Uczestników moich warsztatów, a każde spotkanie powiększa grono szczęśliwców, którzy wychodzą ze swoją spersonalizowaną Mapą Marzeń.

Pracowałam w wielu korporacjach, redakcjach i agencjach kreatywnych, ale dopiero praca na własny rachunek stała się dla mnie przepustką do szczęścia i wolności. Wdrożenie zasad opisanych w mojej książce sprawiło, że jestem osobą wolną, która robi to, co kocha. Przebudzenie pozwoliło wyrwać się z machiny, która nie pozwala na czerpanie pełnej radości z życia, a która nakazuje bieg przez płotki bez możliwości wytchnienia i zatrzymania się.

Największą moją pasją jest pisanie i motywowanie innych do działania, w tej roli spełniam się od najmłodszych lat. Obecnie pracuje nad trzecią książką i rozwijam działalność szkoleniowo-warsztatową. Prywatnie pasjonuję się życiem w stylu slowlife, dietetyką, sportem i rozwojem osobistym.