Czego Uczestnicy nauczą się na warsztatach Tworzenia Mapy Marzeń?

 

⦁ Nauczysz się jak prawidłowo i skutecznie zrobić własną Mapę Marzeń
⦁ Zgłębisz tajniki Prawa Przyciągania oraz sposoby wykorzystania go do realizowania własnych celów
⦁ Poznasz 10 kroków do życia bez zmartwień, w 100% skutecznych
Zmotywujesz się do działania i szybkiej realizacji swoich planów
⦁ Nauczysz się pisać List do Przyszłości oraz własne afirmacje

 

Warsztaty oferują kompleksową wiedzę o tym jak z dnia na dzień sprawić, by życie układało się wedle naszych marzeń, celów i próśb. To naprawdę działa! Zmiany na lepsze można zauważyć praktycznie “od ręki”, dlatego Warsztaty Mapy Marzeń są tak skuteczne i wartościowe.

Klucz do sukcesu tkwi w naszej głowie oraz w naszych myślach. Złotą zasadą jest hasło “słowa mają moc” i to właśnie nauka sterowania naszymi słowami oraz myślami potrafi “góry przenosić”. Każdy, kto odkrył te możliwości zapewne żyje teraz w szczęściu, harmonii i dostatku, realizując siebie poprzez ulubione zajęcia.

Czym jest Mapa Marzeń?

 

Mapa Marzeń, inaczej nazywana również Tablicą Marzeń to wspaniały i niezwykle skuteczny sposób na graficzne zobrazowanie naszych marzeń, celów i pragnień​. Pozwala na przeniesienie naszych marzeń na…. kartkę papieru i zwizualizowanie ich za pomocą zdjęć oraz wycinków z gazet. Stworzenie osobistej mapy daje dużo radości i każdy powinien ją mieć w swoim domu.

Mapa Marzeń to nie wszystko! Na Warsztatach Uczestnicy poznają kolejne wspaniałe techniki na realizację swoich marzeń, takie jak pisanie Listu do Przyszłości czy własnych afirmacji dostosowanych do aktualnych potrzeb. To bezcenna wiedza, którą chce się z Wami podzielić. Nie ma nic piękniejszego, niż świadomość zmiany czyjegoś życia na lepsze!

Warsztaty Tworzenia Mapy Marzeń